Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини нашої школи!

Психолог Воробчук М.І. із учнями 7-9 класів провела соціально-патріотичний театр на тему "Шкільний булінг і наркотики" в рамках проведення акції "16 днів проти насильства". Захід розпочали з презентації "Булінг та його види", потім розіграно виставу "Шкільний булінг і наркотики". На завершення переглянули відеоролик "Не смійся з мене".ю

11 грудня 2018 о 12:47 | Глушманюк Ю. В. | no comments

Учні нашої школи взяли участь у конкурсі "Новорічна композиція" та "Український сувенір". Під керівництвом Воробчук М.І. (гурток "Умілі руки") та Бронтерюк І.І. (трудове навчання) переможцями у певних номінаціях стали: Юранюк Мирослава "Новорічна мандрівка"; Попадич Галина "Новорічне сяйво"; Болданюк Іванна "Зима-царівна"; Бровчук Тетяна "Новорічна казка"; Ковбаснюк Марія "Різдвяне диво".

10 грудня 2018 о 13:17 | Глушманюк Ю. В. | no comments

На початку грудня проведено благодійну акцію "Діти - дітям". Учні нашої школи організували благодійну ярмарку і за отримані кошти закупили 10 подарунків дітям-сиротам.

5 грудня 2018 о 13:03 | Глушманюк Ю. В. | no comments

Соціальний педагог Воробчук М.І. із учнями 7-9 класів провела інформаційно-просвітницьку акцію до всесвітнього дня боротьби проти СНІДу на тему "Стоп СНІД".

3 грудня 2018 о 13:00 | Глушманюк Ю. В. | no comments

9 листопада учителі української мови та літератури Глушманюк М.Ю. та Климпуш О.Е. провели позакласні заходи до дня української писемності та мови, провели конкурс імені Петра Яцика та взяли участь у написанні радіодиктанту.

9 листопада 2018 о 12:00 | Глушманюк Ю. В. | no comments

26 жовтня проведено свято "Барви осені". Учні 1-9 класів ухяли участь у виступі. 5-класники розіграли веселу сценку "На городі". Кожний клас представив власноруч виготовлені композиції.

26 жовтня 2018 о 15:00 | Глушманюк Ю. В. | no comments

25 жовтня бібліотекар Ейб Валентина Адольфівна провела позакласний захід "Свято Книги". Цікавинкою була театральна вистава на новий лад "Троє поросят".
Мета заходу: бережливе ставлення до підручників та художньої літератури.

25 жовтня 2018 о 15:14 | Глушманюк Ю. В. | no comments

18 жовтня у школі вчителі української мови та літератури Глушманюк М.Ю. та Климпуш О.Е. провели ІХ Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь 14 учасників.

18 жовтня 2018 о 14:57 | Глушманюк Ю. В. | no comments

16 жовтня до Дня козацтва у школі проведено змагання "Козацькі забави" та квест "Пропала булава". На завершення частували козацьку кашу.

16 жовтня 2018 о 14:50 | Глушманюк Ю. В. | no comments

12 жовтня у нашій школі святкували День захисника України. Учні 5-9 класів взяли участь у позакласному заході на тему " Захисники України - наша гордість і надія ".

12 жовтня 2018 о 14:47 | Глушманюк Ю. В. | no comments

4 жовтня відбулося свято до Дня Учителя "Ми пишаємось Вами". Учні 1-4 класів виразно читали напам'ять вірші. П'ятикласники розповіли смішнки, а їх однокласниця Морозюк Марія заспівала пісню " Щастя". 6-9 класи розігрували різні сценки та співали хором пісні.

4 жовтня 2018 о 14:53 | Глушманюк Ю. В. | no comments

28 вересня в школі відбувся позакласний захід "Василь Сухомлинський - письменник із великим серцем". Учні 5-7 класів брали участь у вікторині "Життя В.О Сухомлинського". Школярі 1-9 класів переглянули фільм про видатного письменника. Учні 8-9 класів розповідали та виразно читали його казки. Бібліотекар Ейб Валентина Адольфівна зробила виставку книг та роздруківки цікавих фактів про Василя Сухомлинського.

28 вересня 2018 о 15:00 | Глушманюк Ю. В. | no comments

У 6 класі проведено відкритий урок. Учитель Глушманюк Марія Юріївна

17 травня 2018 о 11:49 | Глушманюк Ю. В. | no comments

У стінах рідної школи було проведено свято Матері. Учні 1-4 класів привітали віршами. Учениці 4 класу заспівали пісні: "Мамині руки" - Морозюк Марія; "Сорочку мати вишила мені" - Сергійчук Анастасія. Учні 5-9 класів грали на музичних інструментах композиції, озвучили легенду "Мама - берегиня роду", співали пісні, танцювали та читали напам'ять вірші у подарунок Матерям.

11 травня 2018 о 14:02 | Глушманюк Ю. В. | no comments